Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii

Kształcenie

Rozkłady zajęć semestr zimowy – rok akademicki 2021/2022

Oznaczenia grup:

1 – grupa 1a, 2 – grupa 1b,

3 – grupa 2a, 4 – grupa 2b,

5 – grupa 3a, 6 – grupa 3b,

7 – grupa 4a, 8 – grupa 4b


Kierunek Rok
  I II III IV
Technologia Żywności i Żywienie Człowieka – studia I stopnia

stacjonarne – blok: Żywienie Człowieka

TZs_Is_1r TZs_Is_2r   TZs_Is_4r_ zc
stacjonarne – blok: Technologia Żywności

TZs_Is_1r

TZs_Is_2r TZs_Is_3r_tz TZs_Is_4r_tz- poprawione
niestacjonarne TZns_Is_1r   TZns_Is_3r TZns_Is_4r
Technologia żywności i Żywienie Człowieka – studia II stopnia
stacjonarne   TZs_IIs_2r_semestr2    
niestacjonarne        
Biotechnologia – studia I stopnia
stacjonarne Bs_Is_1r Bs_Is_2r Bs_Is_3r Bs_Is_4r
Biotechnologia – studia II stopnia
stacjonarne   Bs_IIs_2r_semestr2    
Dietetyka – studia licencjackie
stacjonarne Ds_Is_1r Ds_Is_2r Ds_Is_3r  
niestacjonarne Dns_Is_1r Dns_Is_2r Dns_Is_3r Dns_Is_4r
Dietetyka – studia II stopnia
stacjonarne Ds_IIs_1r Ds_IIs_2r    
niestacjonarne   Dns_IIs_2r_drugi semestr Dns_IIs_3r_czwarty semestr  
Gastronomia i Sztuka Kulinarna – studia I stopnia
stacjonarne Gs_Is_1r Gs_Is_2r Gs_Is_3r Gs_Is_4r
niestacjonarne        
Organizacja roku akademickiego
Zobacz
Instrukcja pisania prac dyplomowych - i.10
Zobacz
Wzór strony tytułowej - zal i.10-01
Zobacz
Wzór oświadczenia - zal i.10-02
Zobacz
Wzór struktury pracy licencjackiej - zal i.10-03
Zobacz
Wzór struktury pracy inżynierskiej - zal i.10-04
Zobacz
Wzór struktury pracy magisterskiej - zal i.10-05
Zobacz

Uprzejmie informujemy, że studentami kierunku: Biotechnologia i Dietetyka opiekuje się Pani Prodziekan
dr hab. Magdalena Polak-Berecka, prof. uczelni,

a studentami Technologia żywności i żywienie człowieka oraz Gastronomia i sztuka kulinarna opiekuje się
Pani Prodziekan  dr hab. Karolina Wójciak, prof. uczelni.

PODANIA:

Skierowanie na powtarzanie
Zobacz
Warunkowy wpis na semestr
Zobacz
Podanie o przedłużenie sesji
Zobacz
Podanie do Dziekana/Prodziekana - ogólne
Zobacz
Podanie o urlop zdrowotny
Zobacz
Podanie o urlop dziekański
Zobacz
Podanie o urlop krótkoterminowy
Zobacz
Podanie o urlop okolicznościowy
Zobacz
podanie o jednokrotne wznowienie studiów w celu przystąpienia do obrony
Zobacz
podanie o urlop zawodowy
Zobacz
podanie o zmianę grupy zajęciowej
Zobacz
podanie o przesunięcie terminu składania pracy dyplomowej
Zobacz
  • Koło Naukowe Biochemików Żywności i Żywienia

    Opiekun Koła: mgr Małgorzata Sierocka
    Prezes Koła:  inż. Joanna Rusecka (sknbiochemikow.up.lublin@tlen.pl)

  • Koło Naukowe Dietetyków

    Opiekun Koła: dr Małgorzata Kostecka
    Prezes: Halska Agnieszka (e-mail: ahalska@gmail.com)

  • Fitochemiczne Studenckie Koło Naukowe

    Opiekun Koła: prof. dr hab. Małgorzata Materska

  • Koło Naukowe Technologów Żywności

    Opiekun Koła: dr Anna Wirkijowska
    Opiekun pomocniczy: mgr Dorota Teterycz

    Strona koła na Facebooku: kliknij tutaj

Kierunek Opiekun e-mail
I rok – nabór 2021/21
Technologia żywności i żywienie człowieka dr inż. Agnieszka Latoch agnieszka.latoch@up.lublin.pl
Dietetyka dr inż. Ewa Baranowska-Wójcik ewa.baranowska@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr inż. Izabela Podgórska-Kryszczuk izapodg@gmail.com
Gastronomia i sztuka kulinarna dr inż. Paulina Kęska paulina.keska@up.lublin.pl
II rok – nabór 2020/21
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Anna Ciołek anna.ciolek@up.lublin.pl
Dietetyka dr Monika Bojanowska monika.bojanowska@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr Urszula Szymanowska urszula.szymanowska@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Renata Czeczko renata.czeczko@up.lublin.pl
III rok – nabór 2019/20
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Maciej Nastaj mnasty@o2.pl
Dietetyka dr Justyna Libera justyna.libera@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr Elwira Komoń-Janczara elwira.komon.janczara@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Ewelina Zielińska ewelina.zielinska@up.lublin.pl
IV rok – nabór 2018/19
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Artur Mazurek artur.mazurek@up.lublin.pl
Dietetyka dr hab. Urszula Złotek, prof. uczelni urszula.zlotek@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr hab. Monika Kordowska-Wiater monika.kordowska-wiater@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Anna Wirkijowska anna.wirkijowska@up.lublin.pl