Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii

Kształcenie

Rozkłady zajęć semestr letni-rok akademicki 2020/2021

Oznaczenia grup:

1 – grupa 1a, 2 – grupa 1b,

3 – grupa 2a, 4 – grupa 2b,

5 – grupa 3a, 6 – grupa 3b,

7 – grupa 4a, 8 – grupa 4b


Kierunek Rok
  I II III IV
Technologia Żywności i Żywienie Człowieka – studia I stopnia

stacjonarne – blok: Żywienie Człowieka

Tech- I rok ogólny 20-21 zima Tech – II rok ogólny 20-21 zima Tech – III rok blok ZC 20-21 zima  
stacjonarne – blok: Technologia Żywności Tech- I rok ogólny 20-21 zima Tech – II rok ogólny 20-21 zima Tech – III rok blok TZ 20-21 zima  
niestacjonarne Tech – II rok niest 20-21 zima Tech – III rok niest 20-21 zima
Technologia żywności i Żywienie Człowieka – studia II stopnia
stacjonarne tech – 2 stop II rok stac 20-21 zima    
niestacjonarne tech – 2 stop II rok niestac 20-21 zima    
Biotechnologia – studia I stopnia
stacjonarne bio- I rok 20-21 zima bio- II rok 20-21 zima bio- III rok 20-21 zima bio- IV rok 20-21 zima
Biotechnologia – studia II stopnia
stacjonarne bio – 2 stop II rok 20-21 zima    
Dietetyka – studia licencjackie
stacjonarne die – I rok stac 20-21 zima die – II rok stac 20-21 zima die – III rok stac 20-21 zima
niestacjonarne die – I rok niestac 20-21 zima die – II rok niestac 20-21 zima die – III rok niestac 20-21 zima  
Dietetyka – studia II stopnia
stacjonarne die – 2 stop I rok stac 20-21 die -2 stop II rok stac 20-21    
niestacjonarne die – 2 stop II rok zaoczne 20-21  
Gastronomia i Sztuka Kulinarna – studia I stopnia
stacjonarne gas – I rok stac 20-21 gas – II rok stac 20-21 gas – III rok stac 20-21 zima  
niestacjonarne gas – IV rok niestac 20-21 zima
  • IV rok - studia stacjonarne i niestacjonarne pierwszego i drugiego stopnia -nabór 2017/18

    KIERUNEK

    Technologia żywności i Żywienie Człowieka – studia I stopnia
    stacjonarne – blok: Żywienie Człowieka TZ-1st-S-blok ZC- rok 17-18
    stacjonarne – blok: Technologia Żywności TZ-1st-S-blok TZ- rok 17-18
    niestacjonarne – blok: Żywienie Człowieka
    niestacjonarne – blok: Technologia Żywności
    Technologia żywności i Żywienie Człowieka – studia II stopnia
    stacjonarne
    niestacjonarne
    Biotechnologia – studia stacjonarne I stopnia
    blok: Technologiczne aspekty biotechnologii B-1st-S-blok TAB- rok 17-18
    blok: Biologiczne aspekty biotechnologii B-1st-S-blok BAB- rok 17-18
    Biotechnologia – studia II stopnia
    stacjonarne
    Dietetyka – studia I stopnia licencjackie
    stacjonarne
    niestacjonarne D-1st-N-rok 17-18
    Dietetyka – studia II stopnia
    stacjonarne
    niestacjonarne
    Gastronomia i Sztuka Kulinarna – studia I stopnia
    stacjonarne G-1st-S-rok 17-18
    niestacjonarne G-1st-N-rok 17-18
Organizacja roku akademickiego
Zobacz
Instrukcja pisania prac dyplomowych - i.10
Zobacz
Wzór strony tytułowej - zal i.10-01
Zobacz
Wzór oświadczenia - zal i.10-02
Zobacz
Wzór struktury pracy licencjackiej - zal i.10-03
Zobacz
Wzór struktury pracy inżynierskiej - zal i.10-04
Zobacz
Wzór struktury pracy magisterskiej - zal i.10-05
Zobacz

Uprzejmie informujemy, że studentami kierunku: Biotechnologia i Dietetyka opiekuje się Pani Prodziekan dr hab. Magdalena Polak-Berecka,
a studentami Technologia żywności i żywienie człowieka, Żywienie człowieka i dietetyka oraz Gastronomia i sztuka kuliarna opiekuje się Pan Prodziekan Prof. dr hab. Waldemar Gustaw.

PODANIA:

Skierowanie na powtarzanie
Zobacz
Warunkowy wpis na semestr
Zobacz
Rozłożenie na raty płatności
Zobacz
Zwolnienie z opłaty
Zobacz
Podanie o przedłużenie sesji - podanie 1
Zobacz
Podanie o przedłużenie sesji - podanie 2
Zobacz
Podanie o urlop zdrowotny
Zobacz
Podanie o urlop dziekański
Zobacz
Podanie: Biotechnologia i Dietetyka
Zobacz
Podanie: Technologia i Gastronomia
Zobacz
podanie o jednokrotne wznowienie studiów w celu przystąpienia do obrony
Zobacz
  • Koło Naukowe Biochemików Żywności i Żywienia

    Opiekun Koła: dr inż. Anna Jakubczyk
    Prezes Koła:  inż. Joanna Rusecka (sknbiochemikow.up.lublin@tlen.pl)

  • Koło Naukowe Dietetyków

    Opiekun Koła: dr Małgorzata Kostecka
    Prezes: Halska Agnieszka (e-mail: ahalska@gmail.com)

  • Fitochemiczne Studenckie Koło Naukowe

    Opiekun Koła: dr hab. Małgorzata Materska

  • Koło Naukowe Technologów Żywności

    Opiekun Koła: dr Anna Wirkijowska
    Opiekun pomocniczy: mgr Dorota Teterycz

    Strona koła na Facebooku: kliknij tutaj

Kierunek Opiekun e-mail
I rok – nabór 2020/21
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Anna Ciołek anna.ciolek@up.lublin.pl
Dietetyka dr Monika Bojanowska monika.bojanowska@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr Urszula Szymanowska urszula.szymanowska@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Renata Czeczko renata.czeczko@up.lublin.pl
II rok – nabór 2019/20
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Maciej Nastaj mnasty@o2.pl
Dietetyka dr Justyna Libera justyna.libera@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr Elwira Komoń-Janczara elwira.komon.janczara@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Ewelina Zielińska ewelina.zielinska@up.lublin.pl
III rok – nabór 2018/19
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Artur Mazurek artur.mazurek@up.lublin.pl
Dietetyka dr hab. Urszula Złotek, prof. uczelni urszula.zlotek@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr hab. Monika Kordowska-Wiater monika.kordowska-wiater@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr Anna Wirkijowska anna.wirkijowska@up.lublin.pl
IV rok – nabór 2017/18
Technologia żywności i żywienie człowieka dr Monika Pytka monika.pytka@up.lublin.pl
Dietetyka dr Monika Michalak-Majewska monika.michalak@up.lublin.pl
Biotechnologia  dr Katarzyna Skrzypczak katarzyna.skrzypczak@up.lublin.pl
Gastronomia i sztuka kulinarna dr hab. Monika Sujka, prof. uczelni monika.sujka@up.lublin.pl