PRZEDŁUŻONA REKRUTACJA NA STUDIA PODYPLOMOWE

Studia podyplomowe prowadzone przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie to propozycja dla wszystkich, którzy chcą podnosić swoje kwalifikacje zawodowe i aktualizować wiedzę, jak również dla tych, którzy planują zdobycie nowego zawodu. Oferujemy nowoczesne programy nauczania, doskonale wyposażoną bazę dydaktyczną, interesujące, interaktywne zajęcia oraz atrakcyjne ceny.

Zapraszamy na następujące kierunki studiów podyplomowych:

analityka, bezpieczeństwo i certyfikacja żywności,
diagnostyka molekularna,
genetyka sądowa,
hortiterapia,
ocena oddziaływania i zarządzanie środowiskiem,
psychodietetyka,
rolnictwo ekologiczne,
szkody w gospodarstwach rolnych i ich szacowanie,
zarządzanie jakością i bezpieczeństwem zdrowotnym żywności,
żywienie człowieka i dietetyka.

Rekrutacja na powyższe kierunki zostaje przedłużona do 15 października 2022 r.  Warunkiem przyjęcia jest złożenie kompletu dokumentów: podanie-kwestionariusz, ksero dyplomu, dowód opłaty I raty za I semestr (150 zł) w Dziale Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego (ul. Głęboka 31, pok. 115 F).

Szczegółowych informacji udziela:
Dział Kształcenia Praktycznego i Ustawicznego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie,
tel. 81 445 66 30, e-mail: