Szczegółowy rozkład zajęć realizowanych w formie tradycyjnej AKTUALIZACJA

 

 

Szanowni Państwo Nauczyciele Akademiccy oraz Studenci Wydziału Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu,

 

 

    Zgodnie z Zarządzeniem JM Rektora nr 139/2020 z dnia 8 grudnia 2020 r. informuję, że w okresie od 18 stycznia 2021 r. do 24 stycznia planujemy realizację zajęć dydaktycznych dla studentów I roku kierunku ogrodnictwo, enologia i cydrownictwo oraz zielarstwo i fitoprodukty (studia stacjonarne i niestacjonarne) w systemie hybrydowym. Wybrane zajęcia związane z dostępem do infrastruktury laboratoryjnej będą prowadzone w trybie tradycyjnym w budynkach Uczelni (patrz: szczegółowe rozkłady zajęć), pozostałe zajęcia będą realizowane w systemie zdalnym, zgodnie z obowiązującym rozkładem.  

   Zajęcia dydaktyczne w formie tradycyjnej w budynkach Uniwersytetu będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi GIS oraz wytycznymi środowiskowymi dotyczącymi działalności uczelni w roku akademickim 2020/2021 w związku ze stanem epidemii w Polsce.

 

Studenci, którzy chcieliby skorzystać z zakwaterowania w domach studenckich mogą się kontaktować z Biurem Domów Studenckich nr tel. 81 441 14 80, 81 441 14 91.

 

 

   SZCZEGÓŁOWE ROZKŁADY  ZAJĘĆ prowadzonych w budynkach uczelni

  

Enologia i Cydrownictwo, st. stacjonarne I stopnia, rok I   <<pobierz>>

Ogrodnictwo, st. stacjonarne I stopnia, rok I                         <<pobierz>>

Zielarstwo i Fitoprodukty, st. stacjonarne I stopnia, rok I   <<pobierz>>

 

Ogrodnictwo, st. niestacjonarne I stopnia, rok I                          <<pobierz>>

Zielarstwo i Fitoprodukty, st. nie stacjonarne I stopnia, rok I    <<pobierz>>