XXIII Naukowa Konferencja- Kontrolowana Polimeryzacja

Jak corocznie Centrum Badań Molekularnych i Makromolekularnych Polskiej Akademii Nauk w Łodzi organizuje spotkanie z prof. dr. hab. Krzysztofem Matyjaszewskim. Skala wydarzenia, które miało miejsce w ubiegłym roku przełożyła się na ewoluowanie formy Sympozjum do Konferencji. Do komitetu organizacyjnego wydarzenia dołączyła również Szkoła Doktorska BioMedChem Uniwersytetu Łódzkiego i Instytutów PAN. W tym roku z dumą prezentujemy nową formułę wydarzenia, której głównym prelegentem będzie wybitny naukowiec, doskonale znany autor wielu publikacji, patentów oraz nagradzany na arenie międzynarodowej – prof. dr hab. Krzysztof Matyjaszewski z Carnegie Mellon University w Pittsburghu. Jako lider dziedziny chemii polimerów, Profesor Matyjaszewski podzieli się nie tylko swoimi najnowszymi osiągnięciami, ale także zaprezentuje najnowsze trendy w tej dziedzinie oraz przedstawi perspektywy staży w USA.

Mamy zaszczyt zaprosić do udziału w prestiżowej Konferencji Naukowej, która umożliwi wszystkim Państwu zaprezentowanie swoich najnowszych wyników, zapoznanie się z najnowszymi osiągnięciami chemii polimerów.

🌐 TEMATYKA KONFERENCJI: Kontrolowana Polimeryzacja

📅 DATA: 03.06.2024 r.

📍 LOKALIZACJA: Łódź, Centrum Szkoleniowo-Konferencyjne ul. Kopcińskiego 16/18

🔗 ZAREJESTRUJ SIĘ TERAZ: https://forms.gle/YQmXkPGkg94ZtNFy7

🕰️ CZAS REJESTRACJI I PRZESYŁANIA ABSTRAKTÓW: 26.04.2024r.

DLACZEGO WARTO WZIĄĆ UDZIAŁ?

🧠 Inspirujące wystąpienie prof. dr. hab. Krzysztofa Matyjaszewskiego: Poznaj osiągnięcia Profesora, a także najnowsze trendy w dziedzinie chemii polimerów.

📊 Poster Session: Dowiedz się, jakie badania prowadzą młodzi naukowcy i podziel się swoimi wynikami w ramach sesji posterowej.

🚀 3-5minutowe Wystąpienia Naukowe: Zgłoś swój abstrakt i zyskaj okazję przedstawić swoje badania w formie krótkiego, dynamicznego wystąpienia.

🌍 Staże w USA: Profesor Matyjaszewski podzieli się informacjami na temat potencjalnych staży w Stanach Zjednoczonych.

💸 BEZPŁATNY UDZIAŁ: Konferencja jest całkowicie bezpłatna, co daje każdemu uczestnikowi szansę wzięcia udziału bez obciążenia finansowego.

📧 KONTAKT

Nie przegap tej unikalnej okazji do poszerzenia swojej wiedzy, dzielenia się własnymi badaniami i nawiązania cennych kontaktów w środowisku naukowym. Dołącz do nas na tej niezapomnianej konferencji!