Miejsca do nauki i szkoleń

Czytelnia (piętro III) dysponuje dwoma pokojami do pracy grupowej oraz trzema do pracy indywidualnej.

Z pokoi do pracy w grupach mogą korzystać zespoły liczące od 2 do 10 osób. W uzasadnionych sytuacjach istnieje także możliwość połączenia ich w jeden 20 osobowy pokój.
Pokoje mogą być rezerwowane bezpośrednio u dyżurującego bibliotekarza na III piętrze czytelni bądź telefonicznie (81 445-62-47). Można je zamówić tylko na jeden termin na dwa dni przed planowaną wizytą.
Pokoje przeznaczone są wyłącznie do nauki. Nie będą przyjmowane rezerwacje na spotkania i zajęcia cykliczne. W przypadku spóźnień rezerwacje będą anulowane.
W każdym z pokoi można korzystać z materiałów własnych, zbiorów bibliotecznych oraz dostępnego sprzętu.

Instrukcja rezerwacji pokoi w BG UP

Biblioteka idealna… Jaka powinna być?

Biblioteka dysponuje salą konferencyjną (s. 418) umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń, obron, seminariów, konferencji, zebrań itp. dla max. 50 osób. Rezerwacji Sali można dokonywać w Sekretariacie biblioteki lub poprzez kontakt telefoniczny tel. 81 445-62-28