Miejsca do nauki i szkoleń

Czytelnia  dysponuje dwoma pokojami do pracy grupowej (III p.) , trzema do pracy indywidualnej (IIIp.),  a także trzema kabinami akustycznymi (II i III p.).

Rezerwacji pokoi i kabin mogą dokonywać pracownicy naukowi, studenci i doktoranci Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, a także osoby niebędące zarejestrowanymi Czytelnikami.

Osoby niebędące zarejestrowanymi Czytelnikami mogą wynajmować pomieszczenia na max. 2 godziny z możliwością przedłużenia czasu o kolejne 2 godz. w przypadku braku rezerwacji.

Z pokoi do pracy w grupach mogą korzystać zespoły liczące od 2 do 10 osób. W uzasadnionych sytuacjach istnieje także możliwość połączenia ich w jeden 20 osobowy pokój. Z kabiny mogą skorzystać jednocześnie maksymalnie 4 osoby.

Pokoje mogą być rezerwowane:

• on-line, za pomocą Katalogu BGUP,
  • bezpośrednio u dyżurującego bibliotekarza w Czytelni,
  • telefonicznie, pod numerem tel: 81 445-62-47.

Pokoje przeznaczone są wyłącznie do nauki i pracy nad projektami. Nie będą przyjmowane rezerwacje na spotkania i zajęcia cykliczne.

W przypadku spóźnienia  rezerwacje po kwadransie będą anulowane.
W każdym z pokoi można korzystać z materiałów własnych, zbiorów bibliotecznych oraz dostępnego sprzętu

Instrukcja rezerwacji pokoi w BG UP

Biblioteka dysponuje salą konferencyjną (s. 418) umożliwiającą przeprowadzenie szkoleń, obron, seminariów, konferencji, zebrań itp. dla max. 50 osób. Rezerwacji Sali można dokonywać w Sekretariacie biblioteki lub poprzez kontakt telefoniczny tel. 81 445-62-28