Zaproszenie na XIX Konferencję Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt.:” Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości” organizowaną w dniu 20.09.2021 r.

Szanowni Studenci, Doktoranci, Opiekunowie Studenckich Kół Naukowych,

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zaprasza Państwa do udziału w  XIX Konferencji Studenckich i Doktoranckich Kół Naukowych oraz pasjonatów nauki nt. „Nauka młodych wobec nowej rzeczywistości”, która odbędzie się on-line w dniu 20 września 2021 r.

Konferencja prowadzona będzie w 5 sekcjach tematycznych:

• nauk humanistycznych,
  • nauk społecznych,
  • nauk rolniczych,
  • nauk medycznych i nauk o zdrowiu,
  • nauk ścisłych i przyrodniczych.

Celem konferencji jest zaprezentowanie, zarówno dotychczasowego dorobku naukowego studenckich i doktoranckich kół naukowych, jak i wskazanie perspektyw ich dalszego rozwoju. Zgłaszane prace powinny dotyczyć rozwiązania problemu badawczego, a nie sprawozdań z działalności koła. Komitet organizacyjny zastrzega sobie prawo do odrzucenia artykułów niespełniających ww. wymogów. Artykuły po recenzji będą opublikowane w materiałach konferencyjnych.

Konferencja skierowana jest do studentów, doktorantów oraz pasjonatów nauki (osoby które posiadają co najmniej    tytuł licencjata) – pragnących nawiązać kontakt ze środowiskiem akademickim i wspomóc swoją wiedzą i doświadczeniem młodych naukowców.

W trakcie konferencji przewidywany jest konkurs na najlepszy artykuł naukowy zaprezentowany podczas obrad w sekcjach.

Koszt udziału w konferencji wynosi 80 PLN. W ramach opłaty zapewnine są materiały konferencyjne, certyfikat czynnego uczestnictwa (tylko w przypadku prezentacji ustnej swoich badań).

Szczegółowe informacje znajdą Państwo w załączeniu oraz pod adresem: http://www.uph.edu.pl/wydarzenia/kkn