Za nami II edycja Wielkiej Lekcji „Człowiek w środowisku”, która odbyła się 9 listopada 2022 r. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem zarówno władz Miasta, mediów jak i uczniów szkół ponadpodstawowych. Działania wspierające świadomość ekologiczną wśród społeczeństwa są bardzo ważne dla naszego Uniwersytetu.

Wydarzenie oficjalnie rozpoczęła dr hab. Urszula Kosior-Korzecka, prof. uczelni – Prorektor ds. Studenckich i Dydaktyki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Podczas spotkania prof. dr hab. Krzysztof Jóźwiakowski – inicjator Wielkiej Lekcji, Kierownik Katedry Inżynierii Środowiska i Geodezji UP w Lublinie, przedstawił zasady i regulamin wojewódzkiego konkursu ekologicznego „Człowiek w środowisku”, dla szkół ponadpodstawowych w roku szkolnym 2022/2023.

Zgłoszenia na konkurs należy dokonać najpóźniej do dnia 28.11.2022 r. poprzez stronę:

Prezentacji kierunków studiów na Wydziale Inżynierii Produkcji dokonała dr hab. Monika Stoma, prof. Uczelni – Prodziekan Wydziału Inżynierii Produkcji.

Zdjęcia: Alicja Jaroszewska / DRiP
Strona konkursu - regulamin i zgłoszenia
Kurier Lubelski o Wielkiej Lekcji "Człowiek w Środowisku"