O przyjęcie na I rok studiów drugiego stopnia kończących się uzyskaniem tytułu zawodowego magistra inżyniera mogą ubiegać się osoby, które uzyskały dyplom z tytułem zawodowym inżyniera na kierunku, na który ubiegają się lub z tytułem zawodowym inżyniera lub magistra inżyniera na kierunku pokrewnym. W postępowaniu rekrutacyjnym uwzględniany jest dyplom oraz średnia ocen ze studiów.
Szczegółowe informacje nt. kryteriów przyjęć na stronie https://up.lublin.pl/rekrutacja/rekrutacjanastudia/kryteria-przyjec-ii-stopien/
ekonomia społeczna ,marketing terytorialny, polityka przestrzenna, planowanie zintegrowane
W odpowiedzi na zapotrzebowanie rynku pracy wprowadzono moduły obejmujące zagadnienia i narzędzia Smart City, w szczególności zagadnienia nowoczesnej partycypacji społecznej w planowaniu — co-designu, wykorzystania systemu otwartych danych przestrzennych i metod pracy w chmurze obliczeniowej.
Studia przygotowują specjalistów od gospodarowania przestrzenią zgodnie z potrzebami społeczeństwa, wymogami cywilizacyjnymi, możliwościami technicznymi, zasadami ładu przestrzennego i rozwoju zrównoważonego. Możliwości zatrudnienia m.in. w:
ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
NIP 712 010 37 75
REGON 000001896
ePUAP: /UP-Lublin/SkrytkaESP