Zapraszamy do udziału w Drugich Wydziałowych Targach Staży i Pracy

13 maja 2024 r. w budynku Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii odbędą się Drugie Wydziałowe Targi Staży i Pracy. Do udziału w Targach zapraszamy studentów  studiów drugiego stopnia kierunków technologia żywności i żywienie człowieka, biotechnologia, dietetyka.

Zapraszają Kolegium Dziekańskie oraz członkowie Komisji ds. Współpracy z Otoczeniem Społeczno-Gospodarczym.

Kiedy? 13 maja 2024 roku, godz. 9.00 – 13.00

Gdzie? Wydział Nauk o Żywności i Biotechnologii, aula A i hol, ul. Skromna 8

Dla kogo? Studenci studiów drugiego stopnia kierunków technologia żywności i żywienie człowieka, biotechnologia, dietetyka

Co się będzie działo?

W Auli A w godz. 10.00 – 12.00 odbędzie się uroczyste otwarcie Targów, prezentacje Firm oraz warsztaty z zakresu pisania CV po angielsku.

W holu budynku WNoŻiB w godzinach 9.00 – 13.00 będą dostępne stoiska Przedsiębiorstw prezentujących oferty staży i pracy.

Serdecznie zapraszamy do udziału!