Warsztaty dydaktyczne dla pracowników naszego Wydziału

Trzeciego lutego 2023 r. odbyły się warsztaty doskonalenia dydaktycznego w którym wzięli udział pracownicy Wydziału Nauk i Żywności i Biotechnologii. Warsztaty prowadzone były przez nauczycieli akademickich, którzy ukończyli szkolenia w renomowanych europejskich uczelniach w ramach ministerialnego projektu Mistrzowie Dydaktyki. Prowadzący (Elwira Komoń-Janczara, Justyna Libera, Marzena Pabich, Wojciech Radzki, Monika Sachadyn-Król, Bożena Sosnowska, Anna Stój, Anna Wirkijowska, Piotr Zarzycki) podzielili się swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu nowoczesnych i efektywnych metoda nauczania. Warsztaty  obfitowały w twórcze dyskusje, w których  podkreślono m.in.  potrzebę kolejnych tego typu spotkań.

Fot. Monika Michalak-Majewska