Sukces Koła Naukowego Biochemików Żywności i Żywienia

W dniach 01.12.2022-03.12.2022 odbyła się VIII Ogólnopolska Sesja Studenckich Kół Naukowych organizowana przez Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny. W sesji wzięło udział 206 Studenckich Kół  Naukowych z 49 uczelni z całego kraju, przedstawiono 194 referaty oraz 59 posterów.

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż Pani Gabriela Gutowska – studentka pierwszego roku dietetyki studiów stacjonarnych drugiego stopnia, w sekcji chemicznej, za swoje wystąpienie pod tytułem “Wpływ wybranych substancji słodzących na wartość indeksu brązowienia enzymatycznego oraz właściwości antyoksydacyjne plastrów jabłek odmiany Jonagold” została wyróżniona i zajęła drugie miejsce oraz otrzymała nagrodę pieniężną.

Badania zostały przeprowadzone w ramach Koła Naukowego  Biochemików  Żywności  i Żywienia, którego opiekunem naukowym jest dr inż. Małgorzata Sierocka.

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.