Strefa odpoczynku i regeneracji dla studentów Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii

Strefa odpoczynku i regeneracji dla studentów Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii
Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom studentów już od 1 października 2022 roku mogą oni korzystać ze specjalnie zaaranżowanej przestrzeni odpoczynku i regeneracji budującej kulturę organizacji na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii. W strefie odpoczynku zlokalizowanej przy auli B czekają na studentów komplet wypoczynkowy, pufy, stolik kawowy oraz biurko i krzesła. Strefa ta jest również wyposażona w regał z książkami. Książki i podręczniki promujące ideę bookcrossingu zostały podarowane studentom przez Panią Dyrektor Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie dr inż. Paulinę Studzińską-Jaksim.
W dyskusji nad aranżacją przestrzeni uczestniczyli członkowie Wydziałowej Rady Samorządu Studenckiego.
Pomysły związane z kolejnymi miejscami w których miałyby się pojawić strefy odpoczynku, nauki i regeneracji można zgłaszać do Przewodniczącego WRSS.