Nasi Dietetycy wyróżnieni na konferencji

W dniach 17 – 18 listopada 2022 r. odbyła się w Warszawie IX Konferencja Naukowa “Fizjologiczne uwarunkowania postępowania dietetycznego” organizowana przez Instytut Nauk o Żywieniu Człowieka  Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Wśród prelegentów znalazły się dwie osoby związane z naszym Wydziałem. Tegoroczna absolwentka dietetyki – mgr Paulina Dudek, zaprezentowała fragment swojej pracy magisterskiej dotyczący dietoterapii w atopowym zapaleniu skóry, a pani dr inż. Justyna Libera zaprezentowała krótkie doniesienie o tematyce praktycznych aspektów pracy z osobami z anoreksją. Jest nam miło poinformować, że oba wystąpienia zostały wyróżnione ! Referat pani mgr Dudek znalazł się wśród czterech wyróżnionych w sesji Młodych Naukowców, a prezentacja dr Libery została oceniona przez członków Komitetu Naukowego, jako najlepsza w sesji IV, w której zaprezentowano łącznie aż 18 prac. Gratulujemy!