„INNOWACYJNA INSPIRACJA” – konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu technologii żywności i żywienia oraz biotechnologii – II edycja 2025!

„Innowacyjna Inspiracja” – konkurs na najlepszą pracę magisterską z zakresu technologii żywności i żywienia oraz biotechnologii – II edycja 2025!

Dziekan Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii oraz Rada Ekspertów i Interesariuszy Zewnętrznych zaprasza do udziału w I edycji Konkursu na najlepszą pracę magisterską z zakresu technologii żywności i żywienia oraz biotechnologii.

Czy Twoja praca dyplomowa jest wyjątkowa? Czy zawiera innowacyjne rozwiązania, ma charakter aplikacyjny? Teraz masz szansę, by podzielić się swoim osiągnięciem i zdobyć nie tylko uznanie, ale także fantastyczne nagrody!

Adresaci Konkursu: studenci Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie realizujący prace magisterskie z zakresu technologii żywności i żywienia oraz biotechnologii.

Dlaczego warto wziąć udział?

🎓 masz szanse na rozwinięcie Kariery – szansa na zainteresowanie potencjalnych pracodawców Twoimi umiejętnościami

Jak wziąć udział? Zgłoś swoją pracę dyplomową do oceny do 20 września 2025 r.

Prace oceni Kapituła Konkursowa składająca się m.in. z wybitnych przedstawicieli Otoczenia Społeczno-Gospodarczego będących członkami Rady Ekspertów i Interesariuszy Zewnętrznych działającej przy Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii.

Zwycięzców ogłosimy na specjalnej uroczystości wręczenia nagród!

Zapraszamy do udziału w Konkursie!!!

Formularz zgłoszenia do konkursu

Regulamin Konkursu na najlepszą prace dyplomową