II Dzień Promocji Wiedzy Dietetycznej “Dietetyka dla wszystkich”

Serdecznie zapraszamy wszystkich Pracowników i Studentów na II edycję wydarzenia jakim jest Dzień Promocji Wiedzy Dietetycznej pod nazwą “Dietetyka dla wszystkich”, które odbędzie się  23 kwietnia br. na Wydziale Nauk o Żywności i Biotechnologii. To  już kolejne wydarzenie, które przygotowali  studenci  II stopnia 1 roku kierunku dietetyka pod opieką merytoryczną dr inż. Agnieszki Malik.

W tym roku na uczestników czeka wiele atrakcji.

Nie wiesz jakie posiłki przygotować na zajęcia na uczelni? Warsztaty gastronomiczne to idealne rozwiązanie! A może chcesz sprawdzić swoje zmysły? Świetnie się składa, panel organoleptyczny to świetna zabawa! Jeśli jesteś miłośnikiem laboratorium, to warsztaty chemiczne będą ciekawą opcją. Dla miłośników aktywności fizycznej, w przypadku ładnej pogody – na świeżym powietrzu również coś się znajdzie…. Na naszych warsztatach każdy znajdzie coś dla siebie. Nie czekaj zapisz się już dzisiaj!

Do zobaczenia 23 kwietnia! Czekamy na Ciebie.