Miło nam poinformować, że dr hab. Monika Kordowska-Wiater oraz dr Monika Pytka z Katedry Biotechnologii, Mikrobiologii i Żywienia Człowieka Wydziału Nauk o Żywności i Biotechnologii zostały redaktorkami gościnnymi numeru specjalnego w czasopiśmie Applied Sciences (ISSN 2076-3417).

Tytuł numeru specjalnego to “Role of Microbes in Agriculture and Food”.

Liczba punktów wg najnowszego Komunikatu Ministra Edukacji i Nauki z 1 grudnia 2021 wynosi 100 pkt. Czasopismo obecnie posiada Impact Factor= 2.679 i przypisane jest m. in. do dyscyplin: rolnictwo i ogrodnictwo, technologia żywności i żywienia, weterynaria.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych pracowników Uczelni, których badania naukowe związane są z tematyką wydania specjalnego do zgłaszania publikacji.  Prace można nadsyłać do 20 maja 2022.

Szczegółowe informacje na stronie numeru specjalnego