Dział Nauki zaprasza pracowników badawczych i badawczo-dydaktycznych Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie  do udziału w bezpłatnym szkoleniu „Zarządzanie projektami AgilePM Foundation” w ramach realizowanej Strategii Rozwoju Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (UPL) na potrzeby przygotowania do udziału w konkursie „Inicjatywa doskonałości – uczelnia badawcza”.

Terminy szkoleń (stacjonarnie):

I Grupa: 22-23.04.2024 r.
II Grupa: 23-24.05.2024 r.

Godziny szkoleń:

1 dzień – 8.00-16.00 (szkolenie wraz z zastosowaniem autorskiej gry szkoleniowej „Agile Warrior”)
2 dzień –  8.00-15.30 (w tym egzamin).

W każdym dniu szkoleniowym odbędą się dwie 15-minutowe przerwy oraz jedna 30-minutowa przerwa obiadowa.

Miejsce szkolenia:

Hotel Focus Centrum Konferencyjne
al. Warszawska 109

Ilość wolnych miejsc: 24 (2 grupy 12-osobowe).

Cel szkolenia:

• zaznajomienie się z metodyką zwinnego zarządzania projektami Agile PM Foundation;
  • pozyskanie przez uczestników podstawowej wiedzy w zakresie zarządzania;
  • projektami według metodyki Agile PM Foundation;
  • poznanie kluczowych elementów metodyki: zasad, produktów, procesów oraz praktyk zwinnego zarządzania projektami;
  • uzyskanie międzynarodowego certyfikatu Agile PM Foundation.

Wnioskodawca:

• pracownik badawczy lub badawczo-dydaktyczny UPL zaliczany na podstawie oświadczenia do liczby N w ocenianej dyscyplinie naukowej;
  • pracownik badawczy lub badawczo-dydaktyczny UPL, który realizuje lub planuje realizować projekt badawczy, zarządzać projektem/projektami i/lub będzie wchodził w skład zespołów projektowych lub będzie pełnił pomocnicze funkcje przy realizacji projektów.

O zakwalifikowaniu na szkolenie decyduje spełnienie ww. kryteriów oraz kolejność zgłoszeń.

Rozpoczęcie naboru wniosków: 10.04.2024 r.

Rekrutacja prowadzona jest w formule zamkniętej w trybie ciągłym do utworzenia 2 grup szkoleniowych.

Sposób składania formularza:
elektronicznie na adres e-mail:
lub dostarczenie formularza zgłoszeniowego osobiście do Działu Nauki, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin, pok. 473, rektorat.

W związku z rekrutacją dodatkowo informujemy, że:

• nie będzie możliwości odbycia szkolenia w innych terminach;
  • do aplikowania zachęcamy osoby, które będą w stanie uczestniczyć w szkoleniu w ww. dniach;
  • szkolenie obejmuje egzamin pod koniec drugiego dnia szkoleniowego, w związku
    z czym udział w obu dniach szkoleniowych jest obligatoryjny.
REGULAMIN REKRUTACJI I UCZESTNICTWA PRACOWNIKÓW BADAWCZYCH LUB BADAWCZO-DYDAKTYCZNYCH Zarządzanie projektami AgilePM Foundation
Zobacz
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY „Zarządzanie projektami AgilePM Foundation” (wersja WORD)
Zobacz
FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY „Zarządzanie projektami AgilePM Foundation” (wersja PDF)
Program szkolenia (.pdf)
Zobacz

Osoby zainteresowane szkoleniem zapraszamy do kontaktu z Biurem Projektów i Funduszy Działu Nauki – osoba odpowiedzialna:
Pani Aleksandra Jezierska, tel. 81 445 66 78, (pok. 473).