Nabór na praktyki i staże do krajów partnerskich

Biuro Mobilności Akademickiej zaprasza studentów i doktorantów do składania wniosków na wyjazdy na praktyki i staże absolwenckie w ramach programu ERASMUS+ do krajów partnerskich (international mobilities) w ramach umowy finansowej 2021-1-PL01-KA131-HED-000003560.

 

Zachęcamy do zapoznania się z:

Lista dostępnych krajów mobilności jak i kwoty grantu zawarte są w powyższych dokumentach.

 

Nabór będzie prowadzony od dnia 14.04.2023, równolegle z naborem na praktyki do krajów programu, z zastrzeżeniem limitu środków przeznaczonych na mobilności do krajów partnerskich (nie więcej niż do 20% przyznanego budżetu ma mobilności studenckie).

 

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z  dodatkowego wsparcia dla osób z mniejszymi szansami (osoby pobierające stypendium socjalne, osoby z niepełnosprawnościami).

 

Więcej informacji znajdziecie Państwo na stronie ERASMUS+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

 

 

UWAGA!

Warunkiem zrealizowania  mobilności jest podpisanie umowy międzyinstytucjonalnej w ramach programu Erasmus+ z uczelnią lub instytucją, w której planowane są praktyki.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 309 (III piętro).