KA171 2023 – nabór ciągły – ostatnie 2 wolne miejsca do Albanii – nabór zamknięty

Szanowni Państwo,

NABÓR ZAMKNIĘTY

decyzją Prorektora ds. Rozwoju Uczelni, Pana prof. dr. hab. Adama Waśko, ogłaszam nabór uzupełniający – ciągły na wyjazdy Pracowników UP w Lublinie do uczelni w krajach partnerskich (spoza UE) w ramach programu Erasmus+ projekt nr 2023-1-PL01-KA171-000124827 (KA171 2023).

Uczelnie partnerskie, z którymi mogą być realizowane wyjazdowe mobilności pracownicze w naborze:

• Albania – AGRICULTURAL UNIVERSITY OF TIRANA (2 wyjazdy)

Listę uczelni wraz z kodami dziedzin znajdą Państwo na naszej stronie internetowej TUTAJ.

Pobyt pracownika w uczelni partnerskiej musi być zrealizowany do 31 lipca 2025 r. , a w przypadku mobilności dydaktycznej powinien odbyć się w trakcie semestru w uczelni zagranicznej.

Wymagana długość wyjazdu pracowników to 5 dni roboczych pobytu + 2 dni podróży.

W projekcie KA171 2023 Pracownik może ubiegać się o 1 wyjazd.

Nabór kandydatów (nauczycieli akademickich) na wyjazdy powadzony będzie w trybie ciągłym (wg kolejności zgłoszeń), w dwóch etapach:

1. należy przesłać w wersji elektronicznej do Biura Mobilności Akademickiej (BMA) na adres email:  propozycję Indywidualnego Programu (Mobility Agreement) oraz pozostałe dokumenty zgłoszeniowe wyszczególnione TUTAJ (w formacie MsWord, bez podpisów). Wybrane propozycje Indywidualnych Programów zostaną przesłane do akceptacji do uczelni partnerskiej wyłącznie za pośrednictwem BMA.
  2. W przypadku akceptacji proponowanego programu przez uczelnię przyjmującą, komplet podpisanych dokumentów zgłoszeniowych należy złożyć do Biura Mobilności Akademickiej w terminie 2 tygodni od otrzymania informacji o zaakceptowaniu na wyjazd.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru, zasady kwalifikacji i realizacji projektu oraz zasady finansowania znaleźć można TUTAJ.

Aktualne wzory dokumentów zgłoszeniowych na wyjazd znaleźć można TUTAJ.

Zapraszamy!

mgr Izabela Wolska