Biuro Mobilności Akademickiej ogłasza nabór na wyjazdy na studia, praktyki oraz staże absolwenckie w ramach programu Erasmus+ w semestrze zimowym roku akademickiego 2024/2025

• Nabór na studia (semestr zimowy 2024/2025) będzie prowadzony od 08.01.2024 r. do 25.03.2024 r.
  • Nabór na praktyki oraz staże absolwenckie będzie odbywał się równolegle do naboru na studia. Następnie będzie prowadzony w trybie ciągłym i potrwa do momentu wykorzystania środków finansowych.

Do Biura Mobilności Akademickiej należy dostarczyć komplet wypełnionych oraz podpisanych dokumentów. Dokumenty do pobrania znajdziecie na dole strony.

Przed zebraniem podpisów na dokumentach, prosimy przesłać je do weryfikacji na adres email Biura:

Pamiętajcie, że w przypadku wyjazdu na studia należy sprawdzić terminy nominacji obowiązujące na interesujących Was uczelniach.

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wyjazdów krótkoterminowych (od 5 do 30 dni, z obowiązkowym komponentem wirtualnym), a także dodatkowego wsparcia dla osób z mniejszymi szansami (osoby pobierające stypendium socjalne, osoby z niepełnosprawnościami).

Przypominamy o trwającym naborze na praktyki oraz staże absolwenckie realizowane w semestrze letnim roku akademickiego 2023/2024.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 309 (III piętro), a także do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Dokumenty zgłoszeniowe na studia dostępne są do pobrania na stronie Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w zakładce „Krok 1 – Rekrutacja”.

Dokumenty zgłoszeniowe na praktyki dostępne są do pobrania na stronie Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie w zakładce „Krok 1 – Rekrutacja”.