Zmarł Prof. dr hab. Zdzisław Wójcicki

Z głębokim smutkiem przekazujemy informację, że dnia 19.11.2021 zmarł Prof. dr hab. Zdzisław Wójcicki – pracownik IBMER –Warszawa  później ITP –Falenty.

Profesor Zdzisław Wójcicki był Kierownikiem kilku grantów przy których  realizacji pracowali pracownicy katedry Eksploatacji Maszyn i Zarzadzania Procesami Produkcyjnymi. Był recenzentem wielu prac doktorskich i habilitacyjnych oraz w postepowaniach o tytuł naukowy pracowników naszego Wydziału. W naszej pamięci pozostanie na zawsze jako wybitny racjonalizator techniki rolniczej i ekonomiki rolnictwa, człowiek skromny o życiowym optymizmie i niespożytej energii, zawsze uśmiechnięty, pomocny i przyjazny ludziom.

Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się w dniu 30 listopada 2021 roku (wtorek) o godzinie 11.30 w Domu Pogrzebowym na Cmentarzu Komunalnym Południowym w Antoninowie,

Wyrazy głębokiego współczucia Rodzinie i najbliższym Zmarłego składają: Dziekan, Kolegium Dziekańskie i pracownicy Wydziału Inżynierii Produkcji, Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie