Zasady pracy Dziekanatu Wydziału Inżynierii Produkcji

W związku z obecną sytuacją epidemiologiczną, w celu przeciwdziałania rozpowszechnianiu się wirusa COVID-19 wśród społeczności Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, informujemy, że praca w Dziekanacie Wydziału Inżynierii Produkcji jest skierowana głównie na system zdalnej obsługi studentów, a wszelkie wizyty interesantów należy ograniczyć do niezbędnego minimum.

W związku z powyższym, prosimy o kontakt przede wszystkim mailowy lub telefoniczny; wszelkie niezbędne dokumenty będą przygotowywane przez pracowników Dziekanatu i w formie skanu lub pocztą tradycyjną przesyłane osobom zainteresowanym. Prosimy o zgłaszanie tylko bardzo ważnych spraw, pozostałe w terminie późniejszym.

W przypadku konieczności bezpośredniej obsługi studentów, prosimy o wcześniejszy kontakt telefoniczny w celu umówienia terminu wizyty w Dziekanacie.

Student wchodząc do budynku Uczelni i do Dziekanatu zobowiązany jest posiadać maseczkę zasłaniającą nos i usta, własny długopis oraz zdezynfekować ręce. Osoby nieprzestrzegające powyższych zasad nie będą obsługiwane.

Czas przebywania w Dziekanacie należy skrócić do niezbędnego minimum.

Legitymacje studenckie oraz legitymacje doktorantów pozostają ważne w okresie ograniczenia lub zawieszenia funkcjonowania Uczelni oraz 60 dni po zakończeniu tego okresu. To oznacza, że legitymacje studenckie i legitymacje doktoranckie są ważne do odwołania. Wobec powyższego nie ma konieczności osobistego stawiennictwa w Uczelni w celu przedłużenia ich ważności.