Zaproszenie do wzięcia udziału w Konkursie Lublin Akademicki

Szanowni Państwo,

Miasto Lublin już po raz czwarty ma przyjemność zaprosić do wzięcia udziału w konkursie Lublin Akademicki. Jest to miejski program przeznaczony dla uczelni, w tym wydziałów, instytutów, kół naukowych oraz organizacji pozarządowych, których planowane działania mają szansę wpłynąć na rozwój potencjału akademickiego Lublina. Nabór wniosków do IV edycji Konkursu potrwa od 1 do 31 października 2023 r. Obejmie on inicjatywy, których realizacja zaplanowana została w terminie od 1 lutego do 10 grudnia 2024 r. Wartość przyznanych środków finansowych w ramach Konkursu może wynieść 15 000,00 zł, 10 000,00 zł, 5 000,00 zł lub 2 000,00 zł brutto.
W tym roku została wprowadzona aktualizacja Regulaminu Konkursu, która m.in. zdjęła wymóg finansowego wkładu własnego w zgłaszanych inicjatywach. Prosimy o zapoznanie się z nowym regulaminem na stronie BIP Urzędu Miasta Lublin. Wszystkie informacje i szczegóły na temat programu dostępne są również na stronie student.lublin.eu, w załączniku oraz sukcesywnie dodawane są na profilu: https://www.facebook.com/lbnakademicki.