Zaproszenie do pracy przy zbiorze chmielu

Rolniczy Zakład Doświadczalny „JASTKÓW” Sp. z o.o. zaprasza studentów, absolwentów oraz inne zainteresowane osoby do pracy podczas mechanicznego zbioru chmielu.

• zbiór rozpoczyna się w pierwszych dniach września i trwa około 34 tygodnie;
  • Praca od poniedziałku do soboty, w siedzibie spółki w Jastkowie (miejscowość oddalona ok. 9 km od Lublina w kierunku Warszawy);
  • Zakład oferuje umowę zlecenie, dobre wynagrodzenie, pracę w miłej atmosferze oraz możliwość zdobycia cennego doświadczenia i wiedzy z zakresu produkcji chmielarskiej oraz systemów jakości w rolnictwie;
  • Ponadto współpracujący z Zakładem studenci będą mieli możliwość odbycia wymaganych praktyk.

Rolniczy Zakład Doświadczalny JASTKÓW Spółka z o.o. należy do największych producentów chmielu w kraju, realizujemy projekty z zakresu innowacji w chmielarstwie, plantacje uprawiamy w technologii integrowanej, wdrożyliśmy w gospodarstwie certyfikację surowca w zakresie systemu jakości GLOBAL G.A.P.

Zainteresowane osoby prosimy o kontakt pod numerem telefonu 503 15 39 39. Rekrutacja jest prowadzona do 24 sierpnia 2021 r.