Zakończenie III edycji „Koleżeńskich Korepetycji”

Z radością informujemy, że zakończono III edycję „Koleżeńskich Korepetycji”, inicjatywy realizowanej przez Urząd Miasta Lublin!
W tegorocznej edycji projektu, aktywnie zaangażowały się studentki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie:
Liwia Anna Arbatowska (studentka kierunku weterynaria)
Magdalena Potępska (studentka kierunku weterynaria)
Gabriela Gutowska (studentka kierunku dietetyka)
Natalia Ligęza (studentka kierunku zarządzanie i inżynieria produkcji)
Dzięki ich wsparciu maturzyści mieli szansę nie tylko powtórzyć materiał przed egzaminem dojrzałości, ale także dowiedzieć się więcej o lubelskich uczelniach i ofercie Uniwersytetu Przyrodniczego, co niewątpliwie pomogło im w wyborze dalszej ścieżki edukacyjnej.
W tym roku korepetycje odbywały się zarówno online, jak i stacjonarnie na lubelskich uczelniach oraz w przestrzeni młodzieżowej „Hej”.
Od 1 do 30 kwietnia przeprowadzono aż 60 spotkań, podczas których maturzyści mogli bezpłatnie powtórzyć materiał z matematyki, języka polskiego, angielskiego, biologii i chemii.
Podczas posiedzenia Rady Studentów Lublina, które miało miejsce 19 czerwca br, korepetytorzy otrzymali dyplomy od Prezydenta Miasta Lublin, dr Krzysztofa Żuka, wręczone przez Zastępcę Prezydenta Lublina, Panią Beatę Stepaniuk-Kuśmierzak. To było doskonałe podsumowanie tej wyjątkowej inicjatywy oraz rozmowa o dalszych możliwościach jej rozwoju.
Serdecznie dziękujemy naszym studentkom za kreatywność, cierpliwość i zaangażowanie, dzięki którym pełniły rolę „ambasadorek akademickiego Lublina”.