Zapraszamy studentów zainteresowanych turystyką, zarządzaniem, przedsiębiorczością do udziału w projekcie edukacyjnym:

PROJEKT SONP/SP/514142/2021: WIOSENNA AKADEMIA ZARZĄDZANIA W TURYSTYCE

Do udziału w projekcie zapraszamy studentów z uczelni z Uczelni w Polsce, na których prowadzone są kierunki turystyczne.

Uczestnicy w ciągu 12 tygodni (marzec-czerwiec 2022) wezmą udział on-line w: grze edukacyjnej – wcielą się w przedsiębiorców w Branżowej Symulacji Biznesowej „Biuro Podróży” i poprowadzą swoją wirtualną firmę (https://www.youtube.com/watch?v=fCgEn4DNp1g), cyklu praktycznych warsztatów i cyklu wykładów „Współczesne metody zarządzania w teorii i praktyce”.

Certyfikaty dla wszystkich uczestników.

Nagrody dla najaktywniejszych Uczestników i najlepszych przedsiębiorców w Symulacji.

Zajęcia poprowadzą pracownicy naukowi i praktycy.

Rekrutacja uczestników do projektu potrwa do 12 marca 2022 r. Liczy się kolejność zgłoszeń.

Pobierz ulotkę informacyjną (.pdf / 2,5MB)
Zobacz

Szczegółowe informacje dotyczące projektu, formularz zgłoszeniowy oraz regulamin rekrutacji znajdują się na stronie projektu:

Zobacz
Zachęcamy także do odwiedzania fanpage'a FB Projeku!