Niezmiernie miło nam poinformować, że projekt Geodezyjnego Koła Naukowego “Equator”, działającego na Wydziale Inżynierii Produkcji, otrzymał dofinansowanie w konkursie “Program Wspierania Inicjatyw Akademickich” organizowanym przez Prezydenta Miasta Lublin.

Projekt zakłada utworzenie wirtualnego spaceru po Lublinie z użyciem platformy ArcGIS Online. Bezpłatny dla wszystkich zainteresowanych w dwóch wersjach językowych spacer online prezentować będzie m.in. najważniejsze lubelskie obiekty i wydarzenia o charakterze akademickim, turystycznym oraz kulturalnym.

W pierwszej edycji konkursu 9 zwycięskich projektów zostało wyłonionych spośród 32 ofert. Przedmiotem programu jest dofinansowanie inicjatyw, które wpływają na rozwój akademickości miasta.

Opiekę merytoryczną nad działaniami SKN “Equator” pełnią dr hab inż. Andrzej Mazur, profesor uczelni oraz mgr inż. Patrycja Pochwatka z Wydziału Inżynierii Produkcji.

Serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów!