Podsumowanie pierwszej edycji Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego oraz drugiej edycji programu Staż Za Miedzą

Dnia 01.02.2023 w ACKiM UMCS Chatka Żaka w obecności prof. dra hab. inż. Zbigniewa Patera Rektora Politechniki Lubelskiej, prof. dra hab. Radosława Dobrowolskiego Rektora Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, prof. dra hab. n. med. Wojciecha Załuski Rektora Uniwersytetu Medycznego w Lublinie oraz prof. dra hab. Krzysztofa Kowalczyka Rektora Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie odbyło się podsumowanie pierwszej edycji Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego oraz drugiej edycji programu Staż Za Miedzą, czyli dwóch inicjatyw Związku Uczelni Lubelskich.

Z Naszej Uczelni wygrał projekt Mini Strefy Chilloutu dla Społeczności Akademickiej, którego kreatorkami są dr hab. inż. Katarzyna Kozłowicz, prof. Uczelni; dr hab. Monika Stoma, prof. Uczelni, mgr inż. Emilia Osmólska oraz dr inż. Agnieszka Dudziak.

Przypominamy, że projekt ma na celu stworzenie i zaaranżowanie mini stref relaksu dla społeczności akademickiej, które zostaną rozlokowane na każdej z naszych uczelni.

Dodatkowo, w ramach drugiego naboru inicjatywy Staż Za Miedzą zgodę na realizację stażu otrzymali:

1. dr hab. inż. Katarzyna Kozłowicz, prof. uczelni
  2. dr inż. Paweł Krzaczek