Podsumowanie jubileuszowego XX Lubelskiego Festiwalu Nauki na Wydziale Inżynierii Produkcji

Szanowni Państwo,

XX Lubelski Festiwal Nauki miał miejsce dniach 14-20 września 2024 na Wydziale Inżynierii Produkcji.

W ramach tegorocznego LFN na WIP zarejestrowane zostały 72 projekty w 80 edycjach i 4 edycjach dodatkowych (na życzenie uczestników) przygotowane przez pracowników, doktorantów i studentów naszego Wydziału. Zrealizowanych zostało 38 projektów w postaci warsztatów, ćwiczeń, wykładów i pokazów. W 42 edycjach projektów z WIP uczestniczyło 891 osób w różnych grupach wiekowych.

Pragnę serdecznie podziękować za wkład w organizację i przeprowadzenie zgłoszonych projektów.

To dzięki Państwa energii, pasji, profesjonalizmowi i ciężkiej pracy miały miejsce niezapomniane doświadczenia naszych gości połączone z promocją nauki i inspiracją kolejnych pokoleń.

Koordynator LFN na WIP

Marek Domin