Informacja o prowadzeniu zajęć w formie tradycyjnej

Szanowni Państwo Nauczyciele Akademiccy oraz Studenci Wydziału Inżynierii Produkcji, informujemy, iż zgodnie z wcześniejszymi komunikatami, wybrane zajęcia na poszczególnych kierunkach studiów na Wydziale Inżynierii Produkcji będą realizowane w formie tradycyjnej (w kontakcie bezpośrednim, w budynkach uczelni) – na studiach stacjonarnych od 18.01.2021 roku oraz na studiach niestacjonarnych od 16.01.2021 (dwa zjazdy, tzn. 16-17.01 oraz 23-24.01). Pozostałe zajęcia będą odbywały się w dotychczasowej formie – czyli on-line.

Zmodyfikowany harmonogram zajęć WIP z dnia 11.01.2021 r. – link

Jednocześnie informujemy, iż preferowaną formą egzaminów dyplomowych – inżynierskich w roku akademickim 2020/2021 – jest forma stacjonarna, tzn. w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi GIS oraz Środowiskowymi wytycznymi dotyczącymi działalności uczelni w roku akademickim 2020/2021 w związku ze stanem epidemii w Polsce.

Kolegium Dziekańskie WIP