Informacja na temat stacjonarnego prowadzenia zajęć dydaktycznych na Wydziale Inżynierii Produkcji w semestrze letnim 2020/2021

Szanowni Państwo Pracownicy i Studenci Wydziału Inżynierii Produkcji.

Od 17 maja odbywać się będą wybrane zajęcia dydaktyczne w formie tradycyjnej w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Zajęcia dydaktyczne  będą prowadzone w pełnym reżimie sanitarnym, zgodnie z wytycznymi GIS oraz wytycznymi środowiskowymi dotyczącymi działalności uczelni w roku akademickim 2020/2021 w związku ze stanem epidemii w Polsce. Prosimy o zapoznanie się z nowym harmonogramem zajęć. W sprawach dotyczących realizacji poszczególnych modułów prosimy kontaktować się z prowadzącymi zajęcia.

Studenci, którzy chcieliby skorzystać z zakwaterowania w domach studenckich mogą się kontaktować z Biurem Domów Studenckich nr tel. 81 441 14 80, 81 441 14 91.