Akademicki Budżet Partycypacyjny 2023- zaproszenie do udziału w głosowaniu

Od dziś do 23 grudnia 2022 roku można głosować na zgłoszone projekty w ramach inicjatywy Akademicki Budżet Partycypacyjny 2023. Zagłosować może każdy student, każdy doktorant oraz każdy pracownik uczelni zrzeszonych w Związku Uczelni Lubelskich (PL, UMCS, UMed, UP) poprzez wrzucenie wypełnionej karty do głosowania do jednej z 4 przygotowanych do tego celu urn.

W ramach Akademickiego Budżetu Partycypacyjnego 2023 wpłynęło 27 wniosków, z czego 17 uzyskało pozytywną ocenę merytoryczną i formalną.Kartę do głosowania można pobrać na stronie.

Urny znajdują się na terenie naszych Uczelni:

• UNIWERSYTET PRZYRODNICZY: Rektorat, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin
  • POLITECHNIKA LUBELSKA: Administracja Centralna (Stołówka), ul. Nadbystrzycka 40a, 20-618 Lublin
  • UNIWERSYTET MARII CURIE SKŁODOWSKIEJ W LUBLINIE: Wydział Ekonomiczny (Rektorat), pl. Marii Curie Skłodowskiej 5, 20-031 Lublin
  • UNIWERSYTET MEDYCZNY: Centrum Symulacji Medycznej UM, ul. Chodźki 4, 20-093 Lublin

Szczególnie zachęcamy do głosowania na projekt MINI STREFY CHILLOUT DLA SPOŁECZNOŚCI AKADEMICKIEJ (P.14).

Projekt ma na celu stworzenie i zaaranżowanie mini stref relaksu dla społeczności akademickiej, które zostaną stworzone na każdej uczelni: UMCS, UM, PL, UP w Lublinie. W strefie relaksu będą czekały pufy, krzesła, stoliki oraz meble wykonane z palet. Pufy i leżaki zapewnią odmianę, nawet na krótki czas dla studentów siedzących kilka godzin w jednej pozycji. Stoliki z krzesłami będą dobrym miejscem dla wspólnej pracy studentów w ramach spotkań. Strefy będą przedzielone przesłonami w odprężającej kolorystyce, w celu uzyskania większej prywatności i komfortu.

Jest to pomysł pracowników naszego Wydziału w składzie dr hab. inż. Katarzyna Kozłowicz, prof. uczelni; dr hab. Monika Stoma, prof. uczelni; mgr inż. Emilia Osmólska i dr inż. Agnieszka Dudziak.

Zapraszamy do wzięcia udziału w głosowaniu!