Informacja na temat prowadzenia zajęć na Wydziale Biologii Środowiskowej

Szanowni Państwo Pracownicy i Studenci Wydziału Biologii Środowiskowej,

Od 14 maja odbywać się będą wybrane zajęcia dydaktyczne w formie tradycyjnej w budynkach Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie (dotyczy to tylko realizacji zajęć związanych z dostępem do infrastruktury laboratoryjnej), niezbędnych do uzyskania efektów uczenia się w zakresie umiejętności, które wskazane zostały przez poszczególnych prowadzących. W przypadku możliwości realizacji tych efektów w formie zdalnej, zajęcia te nadal będą kontynuowane w takiej właśnie formie. Proszę o zapoznanie się z harmonogramem zajęć oraz pozostawanie w kontakcie z prowadzącymi moduły.

Proszę także na bieżąco śledzić komunikaty pojawiające się zarówno na stronie głównej UP w Lublinie, jak i na stronie Wydziału Biologii Środowiskowej.

Prof. dr hab. Tomasz Mieczan

Dziekan Wydziału Biologii Środowiskowej