Zarejestruj się na Dzień Otwarty!

Ruszyła rejestracja na tegoroczny dzień otwarty Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie. Już 30 marca (czwartek) br. na odwiedzający będą mogli wziąć udział m.in. w wykładach z przedmiotów maturalnych prowadzonych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie,  kilkudziesięciu warsztatów popularnonaukowych, pokazy i prezentacje kół naukowych i organizacji studenckich, bezpłatne porady z zakresu doradztwa zawodowego.

Dzień Otwarty pt. „Dobre perspektywy na przyszłość” odbędzie się w kilku lokalizacjach Uniwersytetu. Wykłady ekspertów OKE oraz stoiska i pokazy kół naukowych i organizacji studenckich odbędą się w Centrum Kongresowym UP w Lublinie przy ul. Akademickiej 15. Warsztaty popularnonaukowe organizowane są w budynkach przy ulicach Akademickiej 12, 13 i 15, Głębokiej 28, Skromnej 8, a także w dzielnicy Felin.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, a nierzadko również użycie specjalistycznych materiałów lub wielkość laboratoriów, na wszystkie warsztaty obowiązuje rejestracja. Potrwa ona do 24. marca i polega na wypełnieniu internetowego formularza, a następnie potwierdzenie zwrotne przez organizatorów na wskazany w formularzu adres e-mail.

Szczegółowy program oraz rejestracja dostępne na stronie https://up.lublin.pl/rekrutacja/dzien-otwarty

Wszystkim maturzystom szczególnie polecamy cztery wykłady ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Krakowie na temat przedmiotów maturalnych:

Będzie to okazja do rozwiewania wszelkich maturalnych wątpliwości.

Wśród wielu atrakcyjnych propozycji zajęć są np. „Fałszowanie żywności. Jak najczęściej jesteśmy oszukiwani?”, „Pomiar natężenia dźwięku w szkole i wokół niej”, „Bushcraft z elementami survivalu”, „Jak cię widzą tak cię piszą. Sztuka autoprezentacji w biznesie”, „Uprawy hydroponiczne – łatwe, modne, fascynujące”, „Makrospotkanie z mikroświatem”, „Dlaczego księgowy szuka 1 grosza?”, „Druk 3D w inżynierii mechanicznej i spożywczej”,  „Klonowanie roślin w kulturach in vitro”.

Zaplanowano również wycieczki po kampusie: ścieżkę lekarza weterynarii oraz wycieczkę po obiektach sportowych Centrum Kultury Fizycznej i Sportu UP w Lublinie.

Oficjalne otwarcie Dnia Otwartego Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie 2023 nastąpi o godzinie 9.30 w auli Centrum Kongresowego.

W przypadku pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt:
Dział Rekrutacji i Promocji
, tel. 81 445 65 39

Śledź nasze media społecznościowe, dołącz do oficjalnego wydarzenia w portalu Facebook: