XV Międzynarodowe Seminarium Studenckich Kół Naukowych „Środowisko – Zwierzę – Produkt” połączone z V Ogólnopolską Konferencją Doktorantów

Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki logo od 2016

Wydział Biologii, Nauk o Zwierzętach i Biogospodarki Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, Koło Naukowe Biologów i Hodowców Zwierząt, Koło Naukowe Ochrony Środowiska oraz Rada Samorządu Doktorantów UP uprzejmie informują, że w dniu 17 kwietnia 2018 roku organizują XV Międzynarodowe Seminarium Studenckich Kół Naukowych:

„Środowisko – Zwierzę – Produkt”

V Ogólnopolską Konferencję Doktorantów

Obrady będą się odbywać w następujących sesjach:

XV MSSKN

A/ sesja referatowa nt. „Biologii i nauki o zwierzętach / Biology and animal science” (referaty maks. 10 min.)

B/ sesja referatowa nt.Ochrona środowiska i biogospodarka (w tym BHP) / Environmental protection and bioeconomy (including OSH)” (referaty maks. 10 min.)

C/ sesja referatowa nt.Behawiorystyka / Behavioral studies” (referaty maks. 10 min.)

D/ sesja posterowa (tematy interdyscyplinarne- postery o wym. 70/90cm)

V OKD

A/ sesja doktorantów / PhD students’ session (referaty maks. 10 min)

B/ sesja posterowa (tematy interdyscyplinarne- postery o wym. 70/90cm)

Zgłoszone prace będą oceniane przez jury z Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.

Zgłoszenia należy przesłać poprzez załączony [ formularz ]  w terminie do 15 marca 2018 roku

Opłata konferencyjna 250 PLN (obejmuje materiały konferencyjne, obiad i kolację w dniu konferencji, 1 nocleg w DS).  Każdy uczestnik ma prawo wygłosić referat lub prezentować poster. Dodatkowo dla chętnych istnieje możliwość publikacji rozdziału w recenzowanej monografii- opłata +150 PLN. Wpłaty powinny być dokonane do dnia 15 marca 2018 na konto:

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie

Bank PKO SA O/Lublin