Wizyta dr. Alexandrosa Stefanakisa w Szkole Doktorskiej UP w Lublinie

W dniach 3-7 czerwca 2024 roku w Szkole Doktorskiej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie gościć będzie dr Alexandros Stefanakis, profesor uczelni reprezentujący w Laboratory of Environmental Engineering & Management, School of Chemical and Environmental Engineering, Technical University of Crete, Kreta, Grecja.

Profesor Alexandros Stefanakis jest ekspertem ds. zrównoważonej i zdecentralizowanej gospodarki wodno-ściekowej z ponad 15-letnim doświadczeniem w badaniach, projektowaniu, budowie i działaniu eko-technologii. Jest autorem/współautorem 60 wdrożeń na w Europie, na Bliskim Wschodzie, w Afryce, USA i Ameryce Południowej w zakresie oczyszczania ścieków komunalnych i różnych typów ścieków przemysłowych w oparciu o wykorzystanie zielonych technologii (Nature-based solutions).

Oficjalne powitanie odbędzie się w pokoju 471 na ul. Akademickiej 13 o godz. 10:00.

Pełna wizytówka naukowa oraz program wizyty profesora dostępne TUTAJ.

plakat promujący wydarzenie