Masz ochotę na niezapomnianą przygodę we Włoszech? University of Molise wraz z partnerami serdecznie zapraszają na krótkoterminową mobilność w ramach programu Erasmus+!

Tytuł Kursu: „Ecosystem monitoring and adaptive management under climate change scenarios”

Kiedy i Gdzie?

• od 15/03/2024 do 24/05/2024 – komponent wirtualny on-line
  • od 03/06/024 do 07/06/2024 – mobilność fizyczna w Molise (Włochy)

Obecność na obu komponentach obowiązkowa!

Tematyka:

• zasady monitorowania ekosystemów
  • narzędzia i metody gromadzenia i analizy danych statystycznych
  • nauka konstruowania modeli statystycznych wykorzystywanych w zarządzaniu ekosystemami

Kogo szukamy?

Studentów I i II cyklu studiów oraz doktorantów związanych z:

• leśnictwem
  • biologią
  • ochroną środowiska
  • inżynierią środowiska
  • naukami rolniczymi

Finansowanie: dofinansowanie z Programu Erasmus+ na okres pobytu we Włoszech: około 350 EURO.

Jak się zgłosić?

Do 23 lutego 2024 r. dostarcz komplet dokumentów rekrutacyjnych do Biura Mobilności Akademickiej UP w Lublinie (Budynek Biblioteki Głównej, p. 309, III piętro).

Dokumenty rekrutacyjne dostępne do pobrania TUTAJ.

Ocenimy zgodność kierunku studiów z tematyką kursu, wyniki w nauce oraz znajomość angielskiego. Informacja o nominowanych studentach zostanie przekazana do University of Molise. Zaakceptowani kandydaci otrzymają informację mailową.

Nie przegap szansy na rozwinięcie swoich umiejętności w międzynarodowym otoczeniu! Dołącz do przygody w Molise!

Zapraszamy do udziału!

Biuro Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie

Więcej informacji dotyczących tematyki oraz programu kursu dostępne do pobrania TUTAJ (.pdf/728KB).