Survival i animacja przyrodnicza – film reprezentujący nowy kierunek już dostępny!

Interesują Cię tajniki przetrwania w skrajnych warunkach? Wiążesz swoją przyszłość z promocją środowiska naturalnego? Survival i animacja przyrodnicza to kierunek właśnie dla Ciebie!

Kompas leżący na drewnianej powierzchniMateriał opublikowany na uniwersyteckim kanale YouTube przybliża przyszłym studentom specyfikę survivalu i animacji przyrodniczej. W filmie wystąpił Michał Arciszewski, który przedstawił najważniejsze informacje na temat programu studiów, sposobu prowadzenia zajęć, a także korzyści, jakie wiążą się z ukończeniem kierunku. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się nie tylko z najnowszym materiałem, ale także innymi filmami reprezentującymi kierunki studiów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie!

Film został zrealizowany przez Dział Rekrutacji i Promocji we współpracy z Wydziałem Biologii Środowiskowej.

Odtwórz wideo