Dyplomy i podziękowania za owocną pracę na rzecz całej społeczności studentów dla ustępujących członków Rady Uczelnianej Samorządu Studenckiego oraz plany nowego zarządu na kolejny rok akademicki były głównymi punktami spotkania RUSS z prorektor ds. studenckich i dydaktyki  dr hab. Urszulą Kosior-Korzecką, prof. Uczelni.

grup młodych ludzi pozuje do zdjęcia z prorektor ds. studenckich i dydaktyki. Osoby stoją w dwóch rzędach na tle ściany z napisem "Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie"

30 listopada 2022 r. w Sali Senatu Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie członkowie samorządu studentów spotkali się z prorektor ds. studenckich i dydaktyki dr hab. Urszulą Kosior-Korzecką, prof. Uczelni. Była to okazja do podziękowań dla kończących kadencję członków RUSS wraz z przewodniczącą Moniką Szymczuk na czele. Studenci odebrali z rąk prorektor pamiątkowe dyplomy i limitowane albumy o Lublinie.

Monika Szymczuk i Urszula Kosior-Korzecka pozują do zdjęcia. Stoją obok siebie, Monika trzyma w dłoniach dyplom i pokazuje go. Obie kobiety są uśmiechnięte.

Nowy zarząd na kadencję 2022/2023 dokonał prezentacji podziału swoich zadań oraz przedstawił swoje zamierzenia na najbliższe miesiące.

Skład RUSS nowej kadencji:

• Przewodnicząca — Kamila Stokłosińska
  • Zastępca Przewodniczącego – Julia Darowicka
  • Wiceprzewodniczący ds. kultury i wymiany międzynarodowej — Aleksandra Chrapek
  • Wiceprzewodniczący ds. finansów i marketingu — Miłosz Pogorzelski
  • Wiceprzewodniczący ds. sportu i akcji charytatywnych — Julia Kwasek
  • Wiceprzewodniczący ds. socjalnych — Aleksandra Kurzajewska
  • Kierownik sekretariatu — Klaudia Brzęk
  •  Koordynator RUSS ds. studentów z niepełnosprawnościami — Łukasz Trociuk
  • Koordynator RUSS ds. marketingu i socialmediów — Weronika Huszcz
  • Koordynator ds. kultury — Maria Krawczyk
  • Koordynator ds. charytatywnych i sportu — Przemysław Gwiazda

dyplom za szczególne zaangażowanie w działalnośc organizacyjną dla jednego z członków RUSS, obok leży książka z czerwonym tytułem "Lublin"

Informacje na temat RUSS dostępne są na stronie internetowej.