Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
osoby na stanowisko administracyjne
do Biura Projektów Międzynarodowych

Opis stanowiska:

Wsparcie pracowników naukowych Uniwersytetu w aplikowaniu o środki finansowe
oraz w realizacji projektów finansowanych w ramach programów międzynarodowych przeznaczonych dla szkół wyższych (w szczególności Programów Ramowych Komisji Europejskiej, programów międzynarodowych NCN i NCBR, programów NAWA, innych źródeł finansowania).

Do zadań na ww. stanowisku należeć będzie między innymi:

• monitorowanie dostępności funduszy zewnętrznych,
  • pozyskiwanie oraz analizowanie informacji niezbędnych do przygotowania wniosku,
  • udział w procesie przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej, w tym współpraca z pracownikami naukowymi,
  • przygotowywanie wniosków do konkursów dotyczących przedsięwzięć rozwojowych w obszarze umiędzynarodowienia;
  • obsługa administracyjna oraz rozliczanie pozyskanych międzynarodowych projektów, grantów
    i stypendiów;
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi (krajowymi i zagranicznymi);
  • redakcja materiałów informacyjnych w języku polskim oraz angielskim;
  • współpraca z pracownikami pozostałych komórek organizacyjnych Uniwersytetu.

Wymagania niezbędne:

• wykształcenie wyższe,
  • płynna znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • umiejętność pisania tekstów w języku polskim i angielskim,
  • umiejętność logicznego i analitycznego myślenia,
  • samodzielność, doskonała organizacja pracy oraz umiejętność działania pod presją czasu,
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera (edytorów tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, edytorów stron internetowych, etc.),
  • wysokie umiejętności interpersonalne.

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie w przygotowaniu wniosków o dofinansowanie projektów,
  • doświadczenie i wiedza w zakresie aplikowania, realizacji i/lub rozliczania projektów naukowo-badawczych, w tym projektów międzynarodowych,
  • doświadczenie w pracy w środowisku międzynarodowym,
  • doświadczenie we współpracy ze środowiskiem akademickim.

Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem dotychczasowej pracy zawodowej);
  • list motywacyjny;
  • kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie;
  • kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (https://up.lublin.pl/bip/konkursy/druki-do-pobrania/);
  • oświadczenie o treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin, będącym Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”- /data i podpis /”.

Miejsce składania oferty:

Zainteresowane osoby proszone są o przesłanie wymienionych dokumentów na adres: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin lub złożenie w Sekretariacie Uczelni (Lublin, ul. Akademicka 13 p.261) z dopiskiem „Oferta na stanowisko pracownika administracyjnego w Biurze Projektów Międzynarodowych” w terminie do dnia 23 września do godz. 12:00.

W przypadku pytań dotyczących oferty, prosimy o kontakt z Panią Marleną Wosiak pod nr tel. 81 445 62 36 ().