8 maja 2023 r. ruszyła tegoroczna rekrutacja w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zapraszamy kandydatów do rejestracji na wybrane kierunki, w tym na nasze tegoroczne nowości.

Już od poniedziałku będzie można rejestrować się w systemie IRK (link do systemu tutaj). Kandydaci mają czas do 11 lipca na uzupełnienie danych oraz uiszczenie opłaty rekrutacyjnej. Posiedzenie Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych oraz ogłoszenie wyników nastąpi 13 lipca. Osoby zakwalifikowane na studia powinny dostarczyć komplet dokumentów osobiście lub drogą pocztową (wykaz dokumentów) oraz dokonać wpłaty za legitymację (jeśli zaznaczyli w systemie opcję „chcę legitymację”) najpóźniej do 19 lipca.

W tym roku kandydaci mają do wyboru aż pięć nowych kierunków na studiach I stopnia: bioinformatyka w biogospodarce, diagnostyka ekoprzestępczości, informatyka przemysłowa, survival i animacja przyrodnicza oraz zielone technologie. Natomiast na studiach II stopnia nowością będzie kierunek zarządzanie w biobiznesie.

Szczegóły na temat nowych kierunków znaleźć można tutaj

Harmonogram rekrutacji dostępny jest w zakładce rekrutacja na studia, natomiast listę kierunków studiów znaleźć można pod tym linkiem: wykaz kierunków i specjalności.
Wszystkie dodatkowe przydatne informacje dostępne są tutaj

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:
e-mail: ">
tel.:  81 445 65 39