Drodzy studenci,

informujemy, że nabór na 3 mobilności krótkoterminowe BIP w ramach programu Erasmus+ został przedłużony do 26 marca 2024 (wtorek) do godziny 14.00.

W ramach tego naboru możecie składać dokumenty na mobilności:

1. Inclusion and Diversity in Business through Intercultural Engagement – Varna University of Management, więcej informacji po kliknięciu w link – TUTAJ.
  2. Sous Vide for Modern Traditional Cuisine – Varna University of Management, więcej informacji po kliknięciu w link – TUTAJ.
  3. Circular Economy – University of Porto,  więcej informacji po kliknięciu w link – TUTAJ.

Jeżeli szukasz sposobu na rozpoczęcie zagranicznej przygody, a nie jesteś gotowy na wyjazd na cały semestr na studia, to oferta krótkoterminowych mobilności BIP jest właśnie dla Ciebie!
Nie wahaj się i złóż dokumenty aplikacyjne w Biurze Mobilności Akademickiej.
Więcej na temat programu poszczególnych wyjazdów oraz wymaganych dokumentów znajdziesz w linkach zamieszczonych przy interesujących Cię wyjazdach.