Varna University of Management zaprasza studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na krótkoterminowe mobilności w ramach programu Erasmus+.

1. Inclusion and Diversity in Business through Intercultural Engagement

W kursie mogą wziąć udział studenci wszystkich cyklów studiów, którzy są zainteresowani rozwojem kompetencji międzykulturowych oraz budowaniem wrażliwości na różnice kulturowe.

Terminy:

22 marca 2024 – złożenie dokumnetów rekrutacyjnych w Biurze Mobilności Akademickiej. Wzory wymaganych dokumnetów dostępne po kliknięciu w link TUTAJ.
    10-14 czerwca 2024 – termin mobilności fizycznej – na miejscu w Varna University of Management (Bułgaria)
    8-12 lipca 2024 – termin komponentu wirtualnego – spotkania online
    Liczba punktów ECTS: 3
    Więcej szczegółów na temat kursu dostępne po kliknięciu w link TUTAJ.

2. Sous Vide for Modern Traditional Cuisine

W kursie mogą wziąć udział studenci kierunków związnych z gastronomią i sztuką kulinarną.
    Tematyka kursu będzie obejmowała wykorzystanie nowoczesnych technik gotowania sous vide w regionalnej kuchni tradycyjnej.

Terminy:
    15 kwietnia – 10 maja 2024 – termin komponentu wirtualnego – spotkania online
    Liczba punktów ECTS: 3
    Więcej szczegółów na temat kursu dostępne po kliknięciu w link TUTAJ.

Jeżeli jesteś zainteresowany wzięciem udziału w kórymś z wymienionych wyżej kursów zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej UP w Lublinie, pokój 309 (III piętro), e-mail: