Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
poszukuje pracownika
 na stanowisko administracyjne do Biura Kadr, Działu Kadr i Płac

Główne zadania i obowiązki:

• prowadzenie dokumentacji pracowniczej zgodnie z obowiązującymi przepisami dla różnych grup pracowników w tym nauczycieli akademickich;
  • przygotowywanie dokumentów związanych z nawiązaniem, przebiegiem  i rozwiązaniem stosunku pracy oraz innych dokumentów kadrowych;
  • bieżąca ewidencja danych w systemie kadrowo-płacowym;
  • archiwizowanie dokumentacji pracowniczej;
  • ewidencjonowanie czasu pracy;
  • sporządzanie sprawozdań do GUS i MEiN oraz raportów na potrzeby władz Uczelni i jednostek organizacyjnych;
  • obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych,
  • współpraca z innymi jednostkami organizacyjnymi w Uczelni

Wymagania:

• wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: ekonomia, administracja, prawo);
  • dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Excel),
  • terminowość i dokładność w wykonywaniu zadań;
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej oraz umiejętność działania pod presją czasu,
  • umiejętność pracy w zespole, wielozadaniowość,

Dodatkowym atutem będzie:

• doświadczenie w pracy w obszarze kadrowym;
  • znajomość systemów komputerowych wspomagających pracę w kadrach,
  • znajomość przepisów ustawy – Prawo o szkolnictwie wyższym i nauce,
  • doświadczenie w zakresie naliczania wynagrodzeń z tytułu umów cywilnoprawnych,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy;
  • stabilne zatrudnienie;
  • możliwość doskonalenia umiejętności i poszerzania wiedzy,
  • dodatkowe wynagrodzenie roczne,
  • możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i opieki lekarskiej,
  • pakiet socjalny ze środków  ZFŚS (m.in. dofinansowanie do urlopu, dofinansowanie do zajęć sportowych, imprez kulturalnych).

Wymagane dokumenty:

• szczegółowe CV (z uwzględnieniem dotychczasowej pracy zawodowej i realizowanych zadań);
  • kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie, kwalifikacje, doświadczenie lub umiejętności;
  • kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie dostępny na stronie internetowej UP w Lublinie
  • oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13 20-950 Lublin, będący Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” / data i podpis/”.

Miejsce składania ofert:

Wymagane dokumenty należy do dnia 27 listopada 2023r  do godz. 14:00 przesłać na adres:  Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin  lub składać   w Sekretariacie Uczelni (Lublin ul. Akademicka 13  p. 261) z dopiskiem „Oferta pracy  – Biuro Kadr – pracownik administracyjny”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie o dalszych etapach rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne może być odwołane bez podania przyczyny, na każdym jego etapie, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych i prawnych z tego tytułu.