Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
zatrudni pracownika do Działu Technologii Multimedialnych
na podstawie umowy o pracę,
w pełnym wymiarze czasu pracy

Opis stanowiska:

wsparcie techniczne w zakresie obsługi i konfiguracji systemów multimedialnych i wideokonferencyjnych dla użytkowników końcowych,

1. projektowanie, montaż i serwis instalacji multimedialnych,
  2. przeprowadzanie okresowych audytów i konserwacji sprzętu multimedialnego,
  3. obsługa multimedialna konferencji naukowych i innych wydarzeń na Uniwersytecie,
  4. prowadzenie strony internetowej Działu Technologii Multimedialnych,
  5. prowadzenie  okresowych szkoleń dla pracowników Uniwersytetu w zakresie obsługi systemów multimedialnych.

Wymagania niezbędne:

1. wykształcenie co najmniej  średnie techniczne, preferowane informatyczne,
  2. odpowiedzialność, zaangażowanie, terminowość, samodzielność, umiejętność pracy w zespole,

Oczekiwania:

1. znajomość obsługi i konfiguracji systemów i urządzeń multimedialnych tj. projektory multimedialne, ekrany dotykowe, tablice interaktywne, tablety, kamery cyfrowe itp.
  2. znajomość systemów komunikacji audio-video w tym okablowania multimedialnego i sterowania.
  3. znajomość systemów nagłośnieniowych – głównie konferencyjnych np. Bosch, Philips,Televic
  4. znajomość obsługi i konfiguracji systemów wideokonferencyjnych tj. MS Teams, Zoom, Skype, h323
  5. podstawowa wiedza z zakresu konfiguracji sieci TCP/IP
  6. biegła obsługa systemów MS Windows, MS Office , Open Office, Prezi.

Mile widziane:

1. znajomość systemów sterowania: AMX, Crestron, Neets, Extron, Kramer
  2. znajomość obsługi i konfiguracji systemów do streamingu i miksowania obrazu video – np. vmix, black magic, teradek ,
  3. umiejętność projektowania systemów multimedialnych i ich sterowania,
  4. znajomość języka angielskiego,
  5. znajomość technologii VR,
  6. podstawy elektroniki.

Oferujemy:

1. stabilne zatrudnienie w młodym zespole,
  2. możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów i projektów,
  3. możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i opieki lekarskiej,
  4. pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do urlopu, zniżki na zajęcia sportowe i imprezy kulturalne) zgodnie z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych).

Wymagane dokumenty:

szczegółowe CV uwzględniające posiadane wykształcenie i kwalifikacje oraz przebieg dotychczasowej pracy zawodowej i realizowanych zadań;

1. list motywacyjny,
  2. kserokopia dokumentów potwierdzających wykształcenie,
  3. kwestionariusz dla osób ubiegających się o zatrudnienie – dostępny na stronie UP w Lublinie   https://up.lublin.pl/bip/konkursy/druki-do-pobrania/;
  4. oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13 20-950 Lublin,, będący Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).” / data i podpis/”.

Wymagane dokumenty należy przesłać na adres: Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin lub składać w Sekretariacie Uczelni (ul. Akademicka 13 p. 261) z dopiskiem „Oferta – pracownik DTM” do dnia 10 czerwca 2022 r do godz. 14:00.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie o dalszych etapach rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne może być odwołane bez podania przyczyny, na każdym jego etapie, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych i prawnych z tego tytułu.