*** (archiwalna oferta pacy) ***

Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
zatrudni pracownika administracyjnego
w Dziale  Rekrutacji i Promocji

Jesteś kreatywny(a), lubisz pracę z ludźmi i interesujesz się marketingiem –  aplikuj do nas!

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

• Tworzenie, publikowanie i redagowanie artykułów i materiałów w różnych kanałach komunikacyjnych,
  • Nadzorowanie i aktualizowanie zawartości strony internetowej,
  • Współpraca z mediami oraz innymi podmiotami z otoczenia Uniwersytetu w ramach kształtowania polityki informacyjnej i promocyjnej,
  • Kompleksowe przygotowywanie materiałów promocyjnych,
  • Uczestnictwo w imprezach targowych i organizacja wydarzeń promocyjnych

Niezbędne wymagania:

• Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki humanistyczne i społeczne,
  • Umiejętność redakcji tekstów informacyjnych i promocyjnych,
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Biegła obsługa komputera, w tym programów MS Office,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Umiejętność pracy w zespole i nastawienie na współpracę,
  • Dyspozycyjność – zgodnie z charakterem wykonywanych zadań

Mile widziane:

• Doświadczenie zawodowe związane z marketingiem lub obsługą kandydatów na studia lub w okresie studiów: działalność w organizacjach studenckich,
  • Znajomość mediów społecznościowych, w tym publikacji reklam oraz systemów zarządzania treścią (CMS) na stronach internetowych i narzędzi analitycznych (Google Analytics),
  • Znajomość technik wystąpień publicznych.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie – umowa o pracę,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i opieki lekarskiej,
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do urlopu, zniżki na zajęcia sportowe i imprezy kulturalne) zgodnie z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych.
  • Biuro zlokalizowane w centrum Lublina, na terenie miasteczka akademickiego.

Wymagane dokumenty:

• Szczegółowe CV
  • List motywacyjny
  • Dokumenty (kserokopie) potwierdzające posiadane kwalifikacje i wykształcenie
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie (dostępny na stronie internetowej UP w Lublinie)
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin, będącym Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”- /data i podpis /”.

Składanie dokumentów:

Wymagane dokumenty należy do 27 stycznia 2023 r. przesłać na adres Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin lub składać w zamkniętej kopercie w Sekretariacie Uczelni (Lublin, ul. Akademicka 13, p. 261) z dopiskiem „Oferta pracy – Dział Rekrutacji i Promocji.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie o dalszych etapach rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne może być odwołane bez podania przyczyny na każdym jego etapie, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych i prawnych z tego tytułu.

*** (archiwalna oferta pacy) ***