Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie
zatrudni pracownika na stanowisku
pracownika administracyjnego – specjalista psycholog
w Biurze ds. Osób z Niepełnosprawnościami

Główne zadania wykonywane na stanowisku:

• Wsparcie osób z niepełnosprawnościami oraz motywowanie ich do udziału w zajęciach i dalszego rozwoju,
  • Świadczenie indywidualnych konsultacji psychologicznych,
  • Indywidualne diagnozowanie sytuacji w celu wspierania podopiecznego, określenia form wsparcia,
  • Pomoc psychologiczna, w tym działania profilaktyczne, mediacyjne i interwencyjne wobec osób z niepełnosprawnościami,
  • Organizowanie i prowadzenie różnych form pomocy psychologicznej,
  • Podczas udzielania porady psychologicznej pracownik zobowiązany jest do dochowania należytej staranności oraz przestrzegania zasad: poufności, bezstronności oraz aktualności i rzetelności.

Niezbędne wymagania:

• Ukończone studia min.  I Stopnia z kierunku psychologia,
  • Dobra znajomość specyfiki oraz potrzeb osób z niepełnosprawnościami,
  • Doświadczenie w pracy z osobami z niepełnosprawnością (min. 2 lata),
  • Potwierdzenie ukończenia szkoły psychoterapii lub zaświadczenie o aktualnym trwaniu nauki.

Mile widziane:

• Doświadczenie w pracy w uczelni;

Oferujemy:

• Umowę o pracę pełny etat,
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej instytucji,
  • Możliwość rozwoju zawodowego i realizacji własnych pomysłów,
  • Możliwość skorzystania z grupowego ubezpieczenia na życie i opieki lekarskiej,
  • Pakiet socjalny (m.in. dofinansowanie do urlopu, zniżki na zajęcia sportowe i imprezy kulturalne) zgodnie z regulaminem Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • Biuro zlokalizowane w centrum, na terenie miasteczka akademickiego,
  • Biuro dostosowane do potrzeb osób z niepełnosprawnościami.

Wymagane dokumenty:

• Szczegółowe CV
  • Dokumenty (kserokopie) potwierdzające posiadane kwalifikacje i wykształcenie
  • Kwestionariusz dla osoby ubiegającej się o zatrudnienie, pobrany ze strony UP w Lublinie)
  • Oświadczenie o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych poświadczone własnoręcznym podpisem o treści:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie, ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin, będącym Administratorem Danych Osobowych, danych osobowych dotyczących mnie, zgromadzonych w związku i w celu realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z art.6 ust.1 lit. a) rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).”- /data i podpis /”.

Składanie dokumentów:

Wymagane dokumenty należy do 08.11.2023 roku  przesłać na adres Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie ul. Akademicka 13, 20-950 Lublin lub składać w zamkniętej kopercie w Sekretariacie Uczelni (Lublin, ul. Akademicka 13, p. 261) z dopiskiem „Oferta pracy – Biuro  ds. osób z niepełnosprawnościami”.

Uczelnia zastrzega sobie prawo do skontaktowania się z wybranymi kandydatami, którzy zostaną poinformowani telefonicznie o dalszych etapach rekrutacji.

Postępowanie rekrutacyjne może być odwołane bez podania przyczyny na każdym jego etapie, bez ponoszenia jakichkolwiek konsekwencji finansowych i prawnych z tego tytułu.

Niepoinformowanie kandydata o wynikach rekrutacji jest równoznaczne z odrzuceniem jego oferty.