Polytechnic Institute of Beja (Portugalia) zaprasza studentów Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie na krótkoterminową mobilność (Blended Intensive Programme) w ramach programu Erasmus+.

Tematyka kursu: “Multi-Spectral Imaging and System Analysis tools for smart water management Sentinel-2 MSI for water quality monitoring”.

Kto może wziąć udział?

• studenci ostantniego roku I cyklu studiów oraz
  • studenci wszystkich lat II cyklu studiów

kierunków związanych z ekoogią, naukami o środowisku, systemach wodnych, zarządzaniem zasobami wodnymi.

Kiedy i gdzie?

• od 12/02/2024 do 01/03/2024 (3 tygodnie) – mobilność fizyczna w Beja (Portugalia)
  • od 04/03/2024 do 15/03/2024 (2 tygodnie) – komponent wirtualny on-line

Ile wynosi finansowanie? Finansowanie jest przydzielane z Programu Erasmus+ tylko na okres fizycznego pobytu w Portugalii i wyniesie 1230 EURO (na pokrycie kosztów podróży, zakwaterowania, posiłków, itp.).

Do kiedy i gdzie można się zgłosić?
Do 13 listopada 2023 r. do Biura Mobilności Akademickiej UP w Lublinie (Budynek Biblioteki Głównej, p. 309, III piętro) należy dostarczyć komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych.

Dokumenty rekrutacyjne dostępne do pobrania TUTAJ.

Ustalona zostanie lista rankingowa według zgodności kierunku studiów z tematyką kursu, oceny wyników w nauce oraz znajomości języka angielskiego. Informacja na temat nominowanych studentów zostanie wysłana do Polytechnic Instytute of Beja. Zaakceptowani kandydaci zostaną poinformowani o tym fakcie mailowo.

Więcej informacji dotyczących tematyki kursu, programu oraz dane kontaktowe do osób z Polytechnic Institute of Beja dostępne do pobrania poniżej:

ulotka informacyjna BIP Beja February-march 2024 (.pdf/392 KB)