Do 18 września br. trwa II nabór kandydatów na studia w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do rejestracji, nadal oferujemy atrakcyjne i ciekawe kierunki studiów.

Do poniedziałku 18 września można rejestrować się w systemie IRK (link do systemu tutaj), aby wziąć udział w drugiej turze rekrutacji w Uniwersytecie Przyrodniczym w Lublinie na studia w roku akademickim 2023/2024. Do tego czasu wszystkie zainteresowane osoby powinny uzupełnić swoje dane i uiścić opłatę rekrutacyjną.

Aktualna oferta kierunków studiów dostępna jest TUTAJ

19 września  nastąpi ogłoszenie komunikatu o kandydatach zakwalifikowanych na studia stacjonarne i niestacjonarne, natomiast w dniach 20, 21, 22 września należy złożyć/przesłać dokumenty (wykaz dokumentów) do sekretariatu odpowiedniej Wydziałowej Komisji Rekrutacyjnej, adresy dostępne są tutaj.

Poprawne zaadresowanie koperty z dokumentami rekrutacyjnymi jest kluczowe w szybkim ich dostarczeniu do Wydziałowych Komisji Rekrutacyjnych oraz w procesie przyjęcia. Poniżej znajdziecie wskazówki, które pozwolą odpowiednio zaadresować dokumenty:

Jak poprawnie adresować kopertę?

Ważne, aby pamiętać również o dokonaniu opłaty za legitymację (jeśli zaznaczyliście w systemie opcję „chcę legitymację”).

Harmonogram rekrutacji dostępny jest w zakładce rekrutacja na studia, natomiast listę kierunków studiów znaleźć można pod tym linkiem: wykaz kierunków i specjalności.
Wszystkie dodatkowe przydatne informacje dostępne są tutaj

Kontakt w przypadku dodatkowych pytań:
tel.: 81 445 65 39
Grupa rekrutacyjna na Facebooku: Rekrutacja na studia – Uniwersytet Przyrodniczy w Lublinie | Facebook