Nabór na wyjazdy na praktyki oraz staże absolwenckie w ramach Programu Erasmus+ w roku akademickim 2024/2025

Biuro Mobilności Akademickiej ogłasza nabór na praktyki oraz staże absolwenckie. Będzie on prowadzony od 04.10.2024 do 25.10.2024 r.

Po zakończeniu naboru oraz zweryfikowaniu dostępności środków finansowych może zostać ogłoszony kolejny nabór. Informacja o otwarciu kolejnego naboru zostanie zamieszczona na stronie internetowej.

UWAGA!!! Nabór ciągły na praktyki oraz staże absolwenckiej w roku akademickim 2024/2025 nie będzie prowadzony.

W celu rozpoczęcia procesu rekrutacyjnego na praktyki / staż absolwencki należy w następującej kolejności:

1). Zgłosić się poprzez formularz dostępny TUTAJ

ORAZ

2). Dostarczyć do Biura Mobilności Akademickiej komplet wypełnionych i podpisanych dokumentów rekrutacyjnych. Wzory dokumentów rekrutacyjnych do pobrania – DOKUMENTY REKRUTACYJNE.

Przed zebraniem podpisów na dokumentach, prosimy przesłać je do weryfikacji na adres email Biura Mobilności Akademickiej:

Ponadto informujemy, że istnieje możliwość skorzystania z wyjazdów krótkoterminowych (od 5 do 30 dni, z obowiązkowym komponentem wirtualnym), a także dodatkowego wsparcia dla osób z mniejszymi szansami (osoby pobierające stypendium socjalne, osoby z niepełnosprawnościami).

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z Biurem Mobilności Akademickiej – budynek Biblioteki Głównej Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie, pok. 309 (III piętro), a także do zapoznania się z informacjami dostępnymi na stronie internetowej Erasmus+ Uniwersytetu Przyrodniczego w Lublinie.